Rekrutacja do Żłobka na rok 2021/2022

Rekrutacja na rok 2021/2022 odbywa się za pomocą systemu elektronicznego:

https://nabor.pcss.pl/wroclaw/zlobek/logowanie 

Informacje o opłatach: 

Opłata za pobyt dziecka w żłobku – 690 zł/ miesięcznie

Opłata za wyżywienie – 15 zł/dzień dieta podstawowa

16 zł/dzień dieta wegetariańska

16 zł/dzień dieta bezmleczna

17 zł/dzień dieta bezglutenowa

Zajęcia dodatkowe poza podstawową ofertą – 120 zł/ miesiąc (10 zł za jedne zajęcia trwające 30 min)

Wszelkie opłaty wnoszone są do 5. dnia każdego miesiąca z góry. W miesiącu następnym wszelkie zgłoszone nieobecności są uwzględniane w rozliczeniu i odejmowane od kwoty do zapłaty za catering.

Opłata wpisowa – 500 zł

 

W ramach czesnego Żłobek oferuje takie zajęcia dodatkowe jak:

– Tańce i pląsy (Rytmika)

– Zabawy z chustą klanzy

– Zabawy ogólnorozwojowe z elementami języka angielskiego

– Mam pięć zmysłów

– Ruchu rozwijający z elementami Weroniki Sherborn

Zajęcia dodatkowo płatne:

– Logo harce –  zajęcia ogólnorozwojowe z elementami logopedii i logorytmiki dla najmłodszych. Celem spotkań jest wspieranie rozwoju mowy u maluszków. Będziemy ćwiczyć buzie, wzbogacać słownik czynny i bierny, zachęcać do komunikacji. Dodatkowo wykonamy trening słuchowy, zadbamy o rozwój dużej i małej motoryki, ale przede wszystkim będziemy się dobrze bawić. Zaśpiewamy, zatańczymy, pokażemy, opowiemy i zrobimy!

– Zajęcia sensoryczne – Celem zajęć jest wspieranie pracy mózgu poprzez zabawę, eksplorowanie, poznawania świata za pomocą zmysłów – smaku, węchu, dotyku, słuchu i wzroku. Zajęcia wpływają na prawidłową pracę układu nerwowego, przyśpieszają rozwój mowy, pozytywnie wpływają na napięcie mięśniowe oraz na obierane i przetwarzane bodźce. Zajęcia mają charakter edukacyjno – terapeutyczny.

– Gimnastyka dla Smyka  z elementami zabaw lewo- i prawo- półkulowych – zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci, zawierające elementy terapii SI, zabaw ruchowych, koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwijające umiejętności i zdolności dzieci w zakresie fizycznym jak i psychicznym (mózg). Prowadzone przez specjalistę w dziedzinie.