o-nas

O Nas

Żeby szczęśliwe dzieci wyrosły na szczęśliwych dorosłych.

 

Centrum Rozwoju Dziecka Berek! to placówka działająca we Wrocławiu, której celem jest wspieranie rozwoju dzieci w wieku 6 miesięcy – 6 lat.

 

W ramach działalności prowadzimy dwie placówki: Niepubliczny Żłobek nr 197 oraz Publiczne Przedszkole Centrum Rozwoju Dziecka Berek!

Obie placówki usytuowane są  we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ul. Gajowickiej 114-116 w centrum miasta, do którego jest bardzo dobry dojazd autobusowy oraz tramwajowy. Posiadamy własny plac zabaw położony na dziedzińcu, co gwarantuje bezpieczeństwo. Obie placówki korzystają z firmy cateringowej, która mieści się w tym samym budynku, dzięki temu dzieci jedzą świeżo ugotowane i przyrządzone posiłki.
NASZ CEL: Przynajmniej 50% zdolności do uczenia się jest rozwijanych w pierwszych pięciu latach życia, a zabawa to naturalna aktywność poznawcza małego dziecka. Pomożemy Twojemu dziecku podczas wesołej zabawy w grupie rówieśników wykorzystać i rozwinąć potencjał.

 

 

 

 

 

Centrum Rozwoju Dziecka BEREK! Bogusława Nowiszewska realizował projekt „Zmiana na lepsze w przedszkolu” dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

loga