Ruszają zapisy na ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DO PRZEDSZKOLA!

Czy chcesz aby Twoje dziecko bez stresu i z wielką radością powędrowało do przedszkola? Czy martwisz się, jak zareaguje na nowe otoczenie, nowych kolegów i nową Panią? Zastanawiasz się czy jest wystarczająco samodzielne, by podołać wszystkim wyzwaniom?

Pomóż swojemu dziecku oswoić nieznane i poznać radość bycia przedszkolakiem. Przygotuj dziecko do przekroczenia progu przedszkola bez stresu i płaczu, po prostu z uśmiechem na ustach!

 Celem naszych cyklicznych spotkań jest m.in. ułatwienie dziecku bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej. Zajęcia prowadzone są przez dwie wykwalifikowane Panie nauczycielki wychowania przedszkolnego, pracujące w naszym przedszkolu od kilku lat. W czasie zajęć doświadczymy i nauczymy się:

 • współpracy i działania w grupie,
 • radosnych piosenek,
 • akceptacji innych dzieci,
 • samodzielności przy posiłkach,
 • radości tworzenia (zabawy plastyczne),
 • zasad panujących w przedszkolu.

Zapraszamy do nas dzieci w wieku 2 – 3,5 roku.

Koszt uczestnictwa w zajęciach:

 • karnet miesięczny (4 kolejne spotkania): 120 zł
 • opłata za 1 zajęcia: 35 zł*

Terminy zajęć:

Wtorek     – 10:00 -11:00
Czwartek  – 10:00 – 11:00

 Zapisy pod nr telefonu: 535 212 242 lub mail: biuro@berek.pl

*) Liczba osób w grupie jest ograniczona. Pierwszeństwo uczestnictwa mają posiadacze karnetów. W pojedynczych zajęciach można uczestniczyć tylko wtedy, gdy w grupie są wolne miejsca.

Rekrutacja do przedszkola na rok 2023/2024!

Szanowni Rodzice!

Ruszyła rekrutacja do naszego przedszkola na rok 2023/2024! Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Nasze przedszkole tworzy kadra wyspecjalizowanych nauczycieli, pomocy nauczyciela oraz specjalistów! Stawiamy na wszechstronny rozwój każdego dziecka, wsparcie w trudnościach oraz rozwój zdolności dziecka.

 Wiedząc, jak ważna w dzisiejszych czasach, dla przyszłości naszych małych podopiecznych, jest nauka języka angielskiego zapewniamy zajęcia z języka angielskiego dwa razy w tygodniu z wykwalifikowanym nauczycielem, oraz (opcjonalnie) Panem Bartkiem (Bartolinii).

 Realizacja podstawy programowej w naszym przedszkolu jest dla nas priorytetowa, ponieważ zależy nam aby nasze przedszkolaki  były przygotowane na dalsze wyzwania w ich karierze edukacyjnej.

 Przyjmujemy dzieci już od 2,5 lat (warunkiem jest samodzielne korzystanie z toalety – bez pieluszek)!

 Jeśli chcieliby Państwo nas lepiej poznać – zapraszamy do kontaktu i umówienia się na indywidualne spotkania pod tel. 535 212 242 oraz mailowo: biuro@berek.pl

Zapraszamy na zajęcia popołudniowe

Centrum Rozwoju Dziecka Berek! to nie tylko żłobek i przedszkole. Popołudniami zapraszamy na zajęcia adaptacyjne, edukacyjne i oczywiście – zabawę.


JESTEM ŚPIEWAJĄCYM PRZEDSZKOLAKIEM

cykl zajęć adaptacyjnych o charakterze muzycznym dla dzieci w wieku 2-3,5 roku z Magdaleną Ślęzak

Czy wiecie, Drodzy Rodzice, że zabawa z muzyką to najlepszy sposób na kształtowanie harmonijnego rozwoju i osobowości Waszych pociech? Dzieci uwielbiają śpiewać, tańczyć i szaleć przy muzyce. Dzięki tym zajęciom Wasze maluchy będą gotowe do podejmowania nowych wyzwań i współpracy w grupie.

Zajęcia są prowadzone przez rozśpiewaną panią Magdę, która odkrywa wraz z dziećmi świat dźwięków, pomaga rozwijać muzykalność oraz poczucie rytmu, uwrażliwiające na różne style muzyczne. Poprzez uczestnictwo w zajęciach dzieci, zupełnie naturalnie i bezboleśnie, stają się gotowe do samodzielnej zabawy i pracy, co stanowi dobry start w edukacji przedszkolnej.

W cyklu spotkań wprowadzamy trójstopniową metodę usamodzielniania się dzieci:

na początku w zajęciach wraz z dzieckiem uczestniczy rodzic, wspierając je w zabawie w gronie rówieśników; następnie rodzic staje się obserwatorem pracy dziecka w grupie, pod kierunkiem pani pedagog; w ostatnim etapie dzieci uczestniczą w zajęciach samodzielnie (bez rodziców), wraz z panią nauczycielką. 

Celami zajęć są:

 • rozwój muzykalności i wrażliwości dzieci,
 • rozwój wyobraźni ruchowej i muzycznej,
 • rozwijanie zainteresowań i zamiłowań muzycznych,
 • wszechstronny rozwój osobowości dziecka,
 • rozwój społeczny (wyrobienie w uczniach nawyku solidarności, organizowania się grup, współpracy i pomysłowości,
 • przygotowanie do nauki czytania i pisania.

Wiek dzieci: 2-3,5 roku

Czas trwania: 60 minut 

Wielkość grupy: od 8 do 14 osób 

Prowadząca: Magdalena Ślęzak – muzykoterapeutka, nauczycielka wychowania przedszkolnego, z 15-letnim doświadczeniem pracy z dziećmi

Koszt uczestnictwa w zajęciach:

 • karnet miesięczny (4 kolejne spotkania): 170,00 zł
 • opłata za 1 zajęcia: 45 zł (liczba osób w grupie jest ograniczona. Pierwszeństwo uczestnictwa mają posiadacze karnetów. W pojedynczych zajęciach można uczestniczyć tylko wtedy, gdy w grupie są wolne miejsca)

Termin: środa 17.00-18.00 

Zapisy: 502 112 140 lub biuro@berek.pl

Rola logopedy w żłobku

Tym razem o roli logopedy w żłobku, sposobie prowadzenia zajęć i efektach w tekście napisanym przez  logopedę, panią Monikę Czuchraj-Kupisz

Czytaj Dalej