Ruszają zapisy na ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DO PRZEDSZKOLA!

Czy chcesz aby Twoje dziecko bez stresu i z wielką radością powędrowało do przedszkola? Czy martwisz się, jak zareaguje na nowe otoczenie, nowych kolegów i nową Panią? Zastanawiasz się czy jest wystarczająco samodzielne, by podołać wszystkim wyzwaniom?

Pomóż swojemu dziecku oswoić nieznane i poznać radość bycia przedszkolakiem. Przygotuj dziecko do przekroczenia progu przedszkola bez stresu i płaczu, po prostu z uśmiechem na ustach!

 Celem naszych cyklicznych spotkań jest m.in. ułatwienie dziecku bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej. Zajęcia prowadzone są przez dwie wykwalifikowane Panie nauczycielki wychowania przedszkolnego, pracujące w naszym przedszkolu od kilku lat. W czasie zajęć doświadczymy i nauczymy się:

  • współpracy i działania w grupie,
  • radosnych piosenek,
  • akceptacji innych dzieci,
  • samodzielności przy posiłkach,
  • radości tworzenia (zabawy plastyczne),
  • zasad panujących w przedszkolu.

Zapraszamy do nas dzieci w wieku 2 – 3,5 roku.

Koszt uczestnictwa w zajęciach:

  • karnet miesięczny (4 kolejne spotkania): 120 zł
  • opłata za 1 zajęcia: 35 zł*

Terminy zajęć:

Wtorek     – 10:00 -11:00
Czwartek  – 10:00 – 11:00

 Zapisy pod nr telefonu: 535 212 242 lub mail: biuro@berek.pl

*) Liczba osób w grupie jest ograniczona. Pierwszeństwo uczestnictwa mają posiadacze karnetów. W pojedynczych zajęciach można uczestniczyć tylko wtedy, gdy w grupie są wolne miejsca.

Rekrutacja do przedszkola na rok 2023/2024!

Szanowni Rodzice!

Ruszyła rekrutacja do naszego przedszkola na rok 2023/2024! Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Nasze przedszkole tworzy kadra wyspecjalizowanych nauczycieli, pomocy nauczyciela oraz specjalistów! Stawiamy na wszechstronny rozwój każdego dziecka, wsparcie w trudnościach oraz rozwój zdolności dziecka.

 Wiedząc, jak ważna w dzisiejszych czasach, dla przyszłości naszych małych podopiecznych, jest nauka języka angielskiego zapewniamy zajęcia z języka angielskiego dwa razy w tygodniu z wykwalifikowanym nauczycielem, oraz (opcjonalnie) Panem Bartkiem (Bartolinii).

 Realizacja podstawy programowej w naszym przedszkolu jest dla nas priorytetowa, ponieważ zależy nam aby nasze przedszkolaki  były przygotowane na dalsze wyzwania w ich karierze edukacyjnej.

 Przyjmujemy dzieci już od 2,5 lat (warunkiem jest samodzielne korzystanie z toalety – bez pieluszek)!

 Jeśli chcieliby Państwo nas lepiej poznać – zapraszamy do kontaktu i umówienia się na indywidualne spotkania pod tel. 535 212 242 oraz mailowo: biuro@berek.pl

Projekt „Wsparcie rodziców powracających na rynek pracy – tworzenie nowych miejsc opieki nad dziećmi w Centrum Rozwoju Dziecka BEREK!”

Centrum Rozwoju Dziecka BEREK! Bogusława Nowiszewska realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020: „Wsparcie rodziców powracających na rynek pracy – tworzenie nowych miejsc opieki nad dziećmi w Centrum Rozwoju Dziecka BEREK!”.

Celem projektu jest wsparcie aktywizacji zawodowej 60 osób opiekujących się dziećmi w wieku do lat 3 poprzez utworzenie oraz utrzymanie 60 nowych miejsc opieki nad dziećmi.

Dofinansowanie projektu: 1.606.222,56 zł

 

projekt