Projekt „Wsparcie rodziców powracających na rynek pracy – tworzenie nowych miejsc opieki nad dziećmi w Centrum Rozwoju Dziecka BEREK!”

Centrum Rozwoju Dziecka BEREK! Bogusława Nowiszewska realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020: „Wsparcie rodziców powracających na rynek pracy – tworzenie nowych miejsc opieki nad dziećmi w Centrum Rozwoju Dziecka BEREK!”.

Celem projektu jest wsparcie aktywizacji zawodowej 60 osób opiekujących się dziećmi w wieku do lat 3 poprzez utworzenie oraz utrzymanie 60 nowych miejsc opieki nad dziećmi.

Dofinansowanie projektu: 1.606.222,56 zł

 

projekt

 

 

 

Zapytanie ofertowe – zajęcia dla dzieci i szkolenia dla nauczycieli

W związku z planowanym rozpoczęciem zajęć dodatkowych dla dzieci przedszkolnych oraz szkoleń dla nauczycieli w Centrum Rozwoju Dziecka Berek! Bogusława Nowiszewska, ul. Bolesława Prusa 9, 50-319 Wrocław, zapraszamy do składania ofert. Szczegółowy zakres zamówień znajduje w załączonym poniżej zapytaniu ofertowym. Czytaj Dalej

Zapytanie ofertowe – catering

W związku z planowaną dostawą posiłków dla dzieci przedszkolnych w Centrum Rozwoju Dziecka Berek! Bogusława Nowiszewska, ul. Bolesława Prusa 9, 50-319 Wrocław, zapraszamy do składania ofert.

Szczegółowy zakres zamówień znajduje w załączonym poniżej zapytaniu ofertowym.

Czytaj Dalej

Zapytanie ofertowe – prace adaptacyjne i wyposażenie – wyniki

Informujemy, że w ramach zapytania ofertowego z dnia 11.07.2016r. dotyczącego prac adaptacyjnych oraz dostawy wyposażenia w Centrum Rozwoju Dziecka Berek! Bogusława Nowiszewska, ul. Bolesława Prusa 9, 50-319 Wrocław, został wybrany następujący wykonawca:

Cz. I – ModernBud Łukasz Zdęba

Cz. II – ModernBud Łukasz Zdęba

Zaproszenie do składania ofert

W związku z planowanym wykonaniem prac adaptacyjnych oraz dostawą wyposażenia w Centrum Rozwoju Dziecka Berek! Bogusława Nowiszewska, ul. Bolesława Prusa 9, 50-319 Wrocław, zapraszamy do składania ofert. Szczegółowy zakres zamówienia znajduje w załączonym poniżej zapytaniu ofertowym. Czytaj Dalej

Druga tura rekrutacji

Przypominamy, że jeszcze tylko dziś i jutro można składać wnioski o przyjęcie dzieci do przedszkola w ramach drugiej tury rekrutacji. Szczegóły w zakładce Rekrutacja do przedszkola 2016/2017.

Rekrutacja do Publicznego Przedszkola CRD Berek!

W zakładce rekrutacja (u góry strony) znajdziecie stronę „rekrutacja do przedszkola na rok 2016/2017”. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i rozpoczęcia zbierania dokumentacji potwierdzającej spełnianie dodatkowych kryteriów.